Atsauksmes

Par gaidīšanu:

Paldies Medtransport puišiem par pacietību vairāku stundu garumā, kamēr veicu izmeklējumus slimnīcā. Ļoti ērts pakalpojums vientuļiem cilvēkiem.


Šis ir ļoti ērts pakalpojums vecākiem cilvēkiem, kuriem ir grūti atnest no veikala smagos maisus. Medtransport darbinieki ir ļoti izpalīdzīgi – palīdzēja arī iepirkumu maisiņus mājās atnest.


Tā kā esmu ar kustību traucējumiem un pati ar grūtībām varu nokļūt pie ārsta, tad šāds pakalpojums ir ļoti noderīgs. Puiši atnāca man pretī uz dzīvokli un noveda līdz mašīnai un nogādāja atpakaļ mājās.


Medtransport darbinieki ir ļoti atsaucīgi un ir gatavi pavadīt un gaidīt savu klientu, kas ir ļoti ērti. Ieteicu izmantot šo pakalpojumu savām kaimiņienēm.


Mana meita atrada Medtransport uzņēmumu, lai nogādātu mani uz pārbaudēm un atpakaļ uz mājām, jo viņa strādā un nevar uz vairākām stundām tikt prom no darba. Esmu apmierināta ar attieksmi un cenu.

Sēdošu klientu pārvešana:

Mūsu ģimenē nav automašīnas, ar kuru var pārvadāt cilvēku ratiņkrēslā. Tā kā tēvs bija jānogādā slimnīcā un pārbaudēm, tad šis pakalpojums bija ļoti noderīgs un transports ir paredzēts cilvēku pārvešanai ratiņkrēslā.


Man tika veikta operācija, pēc kuras ratiņkrēslā jānokļūst mājās. Medtransport darbinieki atbrauca pakaļ uz slimnīcu un nogādāja mājās. Ļoti ērts pakalpojums un jauns transports.


Bija nepieciešamība pārbraukt no vienas slimnīcas uz citu. Izmantojām šo pakalpojumu, jo citas iespējas nebija un esam apmierināti.


Bija jānokļūst sanatorijā uz rehabilitāciju. Pēc insulta biju ratiņkrēslā. Šis bija ļoti noderīgs pakalpojums, jo pašiem nav automašīnas un ar sabiedrisko transportu praktiski nav iespējams aizbraukt. Noteikti ar Medtransport braukšu arī mājās.


No kaimiņienes uzzināju, ka ir pieejams transports cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Katru mēnesi izmantoju šo pakalpojumu, lai pati aizbrauktu uz veikalu un nopirktu. Izmantošu arī turpmāk.

Guļošo pacientu pārvešana:

Nolēmām savu māti pārvest uz labāku slimnīcu turpmākai ārstēšanai, bet bija viena problēma kā to izdarīt. Kad internetā atradu šādu pakalpojumu, biju ļoti priecīga, ka varējām ātri un ērti pārvest māti uz citu slimnīcu.


Pēc slimības tēvs ir guļošs un tas ir jāapkopj katru dienu. Lai apkopšanu varētu darīt paši, bija nepieciešams pārvest viņu uz mūsu māju. Uzzinājām, ka Medtransport ir transports, kas paredzēts guļošu cilvēku pārvešanai.


Paldies par palīdzību un operatīvo darbu, pārvedot guļošo māti no slimnīcas uz mājām.


Bija nepieciešamība pēc guļoša radinieka nogādāšanas rehabilitācijas centrā. Liels paldies Medtransport par palīdzību.


Paldies stiprajiem puišiem par guļošā vīra nogādāšanu mājās. Man kā sievietei tas nemūžam nebūtu bijis pa spēkam. Paldies puišiem!

Par pārvešanu ārpus Rīgas:

Mātei bija jānokļūst uz pārbaudēm slimnīcā, kas atrodas ārpus Rīgas, bet man nav automašīnas, lai to izdarītu. Medtransport pakalpojums nogādāja māti uz pārbaudēm un pat gaidīja, lai nogādātu atpakaļ mājās. Liels paldies Medtransport atsaucīgajam kolektīvam!


Paldies, ka Medtransport puiši aizveda mani (cilvēku ar kustību traucējumiem) uz laukiem ārpus Rīgas. Transportā bija ļoti ērti.


Bija jānokļūst no slimnīcas Rīgā atpakaļ uz mājām ārpus Rīgas. Internetā meklēju iespējas un atradu Medtransport. Jauns auto, profesionāls šoferītis un jauka attieksme. Paldies!


Paldies Medtransport par nogādāšanu mājās no slimnīcas Rīgā. Vairāku stundu brauciens ar sabiedrisko transportu slimam cilvēkam būtu bijušas lielas mocības.


Pateicamies profesionālajam Medtransport kolektīvam par tēva nogādāšanu mājas pēc ārstēšanās Rīgā.

Kopā par pakalpojumu:

Medtransport pakalpojumus izmantoju jau vairākus mēnešus, jo esmu vientuļa sieviete. Vienmēr aizvedīs, kur nepieciešams, un arī pagaidīs.


Ļoti noderīgs un plašš pakalpojumu klāsts cilvēkiem ar kustību traucējumiem un tiem, kam nepieciešama palīdzība pēc ārstēšanās. Ja nebūtu šāda pakalpojuma, cilvēkam ratiņkrēslā būtu problemātiska nokļūšana ārstēšanas iestādē.


Paldies Medtransport kolektīvam par darbu un pacietību. Personīga un profesionāla attieksme.


Profesionāli darbinieki, kas palīdzēs jebkurā laikā nogādāt mani uz pārbaudēm vai vienkārši iepirkties. Paldies!


Kaimiņiene izstāstīja par Medtransport. Nemaz nezināju, ka ir pieejami transporta slimiem cilvēkiem un cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Pagaidām vienu reizi esmu izmantojusi transporta pakalpojumu ar gaidīšanu un esmu ļoti apmierināta. Pilnīgi noteikti izmantošu arī turpmāk.