Aprūpes serviss

Rezidence „Dzintara melodija”
Bezmaksas tālrunis jautājumiem un rezervācijām - 8000 8008
Adrese: Jaunpils iela 20, Rīga, LV – 1002

Baltijas valstīs Eiropas līmeņa rezidences senioriem ar medicīnisko aprūpi.

„Dzintara melodija” ir pirmā rezidence, ko kompānija „Senior Baltic” atver Latvijā. Tā ir pilnīgi jauna ēka, kurā ir viss, kas nepieciešams šāda veida iestādēm – plati gaiteņi, lifti, īpaši aprīkotas vannas istabas utt.
„Dzintara Melodijā” kopumā var dzīvot 202 cilvēki. Rezidencē ir tikai vienvietīgas un divvietīgas istabas. Katrā istabā ir ērta funkcionāla gulta, atpūtas krēsls, nakts skapītis, galds ar krēsliem, skapis un ergonomiska vannas istaba. Visas istabas ir aprīkotas ar drošības pogu personāla izsaukšanai. Mūsu iemītnieki var ņemt līdzi savas personīgās mantas un mēbeles, televizoru un jebko citu, kas ļaus viņiem justies ērti.

Četrstāvu māja, kuras kopējā platība ir 5830 kvadrātmetri, atrodas klusā vietā 10 minūšu attālumā līdz pilsētas centram, tāpēc jums un jūsu tuviniekiem būs ērti apmeklēt kultūras pasākumus pilsētas centrā. Līdz tuvākajai slimnīcai ir tikai 5 minūtes, taču mēs ceram, ka jums neradīsies vajadzība izmantot tās pakalpojumus.

Mēs esam padomājuši arī par patīkamu apkārtni – visiem rezidences iemītniekiem ir brīvi pieejams skaists, apsargāts dārzs. Mūsu iemītnieki ir laipni aicināti to izmantot.

    

Uzturēšanās iespējas

ATBALSTS IKDIENĀ AR MEDICĪNISKO APRŪPI

Ļoti bieži līdz ar vecumu mūs piemeklē dažādas grūtības. Prāts vēl ir skaidrs, taču mēs vairs nespējam paiet bez citu palīdzības. Mums ir jāēd, taču nespējam pagatavot ēdienu. Ir jāiedzer zāles, no rīta jāsaņem injekcija, jāpārliek spilveni, lai nerodas izgulējumi. Situācijas ir dažādas, vajadzības ir dažādas, un katrs cilvēks ir atšķirīgs un unikāls. Lai kādas būtu Jūsu piederīgo vajadzības, mēs izturamies pret tām ar vislielāko cieņu. Mūsu personāls vienmēr būs blakus, lai sniegtu savlaicīgu palīdzību un atbalstu.

DEMENCES PACIENTU APRŪPE

Ja esat nonākuši šajā lapā, visdrīzāk kāds no jums tuviem cilvēkiem cieš no demences vai tās izplatītākās formas – Alcheimera slimības. Mēs saprotam, ko jūs jūtat. Ārsti jau jums ir pateikuši, ka visas izmaiņas, kas notiek ar Jūsu radinieku, ir neatgriezeniskas, un to, cik svarīgi ir saudzīgi kontrolēt slimības attīstību.

ĪSTERMIŅA UZTURĒŠANĀS

Ja jūs gribat atpūsties no ikdienas raizēm vai aizbraukt atvaļinājumā, taču vēlaties būt drošs par to, ka jūsu tuvinieks saņem atbilstošu aprūpi, mēs varam piedāvāt īstermiņa uzturēšanos mūsu rezidencē. Jūsu tuvinieks saņems visus pakalpojumus, kādus saņem rezidences pastāvīgie iedzīvotāji. Apskatīt pilnu pakalpojumu sarakstu Jūs varat šeit. Lūdzu, neraizējieties, mēs parūpēsimies par jums mīļo cilvēku.

DIENAS STACIONĀRS

Līdzīgi īstermiņa uzturēšanās piedāvājumam dienas stacionārs ļaus jums tuvāk iepazīties ar mūsu pakalpojumu klāstu, kā arī būt drošam, ka jūsu tuvinieks dienas laikā saņem atbilstošu un kvalitatīvu aprūpi jūsu prombūtnes laikā.