Aktuāli

Aprūpes serviss

14.05.2013 gadā saviem pirmajiem klientiem atvēra „Dzintara melodija”. Pirmā rezidence senioriem, ko kompānija „Senior Baltic” atver Latvijā.

„Dzintara Melodijā” kopumā var dzīvot 202 cilvēki. Rezidencē ir tikai vienvietīgas un divvietīgas istabas. Katrā istabā ir ērta funkcionāla gulta, atpūtas krēsls, nakts skapītis, galds ar krēsliem, skapis un ergonomiska vannas istaba. Visas istabas ir aprīkotas ar drošības pogu personāla izsaukšanai. Mūsu iemītnieki var ņemt līdzi savas personīgās mantas un mēbeles, televizoru un jebko citu, kas ļaus viņiem justies ērti.

Vairāk informācijas šeit.


Medicīnas Māsa

Māsas profesionālā kompetence ietver sevī komunikācijas spējas, prasmes un zināšanas, kuras nodrošina pacienta veselības aprūpi, nodrošina pacienta pamatvajadzības, spēj risināt ar veselību saistītās problēmas, ievērojot ētisko darbību savā darbā.

Māsa ir atbildīga par veselības saglabāšanu, veicināšanu, rehabilitāciju, ārstēšanas norisi, aprūpes veikšanu, kā arī pacienta un piederīgo izglītošanu un savas profesijas attīstību.
Māsu izglītība balstās uz zināšanām, prasmju attīstīšanu, atbildības un attieksmes veidošanos.

Māsas kvalifikācija tiek raksturota šādi:"māsa ir ārstniecības persona, kura ieguvusi māsu profesionālo izglītību.
Māsa veic veselības aprūpi, piedalās ārstniecībā, palīdzot ģimenei, sabiedrībai un indivīdam novērst slimības cēloņus, uzturēt un atgūt veselību, cienot viņa savdabības, atvieglot ciešanas, veic darbus ekstermālās situācijās.

Transportēšanas laikā medicīnas māsa veic klienta novērošanu un nepieciešamības gadījuma izglīto tuviniekus par aprūpe, sociāliem pakalpojumiem, medicīnas pakalpojumiem. Nepieciešamības gadījumā, ja pasliktinās klienta veselības stāvoklis, tad veic NMD izsaukšanu.

UZMANĪBU: Transportēšanas laikā medikamentu ievadīšana nenotiek!


Medicīnas tūrisms

Medicīnas tūristi - tie ir ārvalstu pacienti, kuri ierodas Latvijā, lai saņemtu medicīnas pakalpojumus, veiktu rehabilitāciju, medicīniskās manipulācijas, operācijas vai veiktu profilaktisko veselības uzlabošanu. Mūsdienu medicīnas iespējas, augstas kvalitātes tehniskais nodrošinājums un ārstu profesionālisms Latvijā ir pelnījis augstu novērtējumu.
Šo apstiprina arī stabils ārvalstu pacientu pieaugums mūsu valsts klīnikās, medicīnas un rehabilitācijas centros.

Ārvalstu pacientu skaits no gada uz gadu stabili aug. Vislielākais pieaugums salīdzinājumā ar 2013. gadu bija vērojams no Ukrainas (+251%)**. Aptuveni viena trešā daļa ārvalstu pacienti ir no Krievijas, un atsevišķās klīnikās šie pacienti sastāda 45 - 47%. Latvijā ierodas pacienti no Vācijas, ASV, Kanādas, Lielbritānijas un Īrijas, kā arī Skandināvijas valstīm - Norvēģijas, Zviedrijas un Somijas.

2014. gadā Latviju apmeklējuši ap 300 tūkstošiem ārvalstu pacientu ar mērķi saņemt ārstniecības pakalpojumus kā klīnikās, tā arī mūsu sanatorijās un rehabilitācijas centros.
*Šī nozare Latvijā no gada uz gadu ieņem aizvien stabilāku vietu valsts ekonomikā.

Latvija ir pievilcīga ārvalstu pacientiem ne tikai ar moderno medicīnas pakalpojumu līmeni, bet arī ar salīdzinoši zemākām cenām, piemēram, vēnu operācija, kā arī pilna veselības pārbaudes programma salīdzinājumā ar Vāciju atšķiras 3 - 5 reizes. Otra priekšrocība ir iespēja ātri pierakstīties pie speciālistiem un izmeklējumiem. No brīža, kad pacients ir atsūtījis savu lūgumu, līdz konsultācijas un manipulācijas veikšanas brīdim paiet ne vairāk kā divas nedēļas. Ārvalstu pacienti labprāt izmanto iespēju - sagaidīšanu lidostā un transfēra pakalpojumus uz klīniku.

Uzņemums "MED Transport" piedāvā klientu transportēšanu gan Latvijā gan ES valstīs. Lai klients justos drošāk transportēšanas laikā drošības sajūtu radīs medicīnas darbinieks. Mūsu klientiem mēs piedāvājam elastīgu atlaižu sistēmu, jo mums galvenais ir Klients.